.

.

Mikey Продавница Кристал Прилагодливи Кожа Куче Куче Мачка Јаки Вратот Ѓердани

Mikey Продавница Кристал Прилагодливи Кожа Куче Куче Мачка Јаки Вратот Ѓердани

мислење на клиентот:

DEN 64.56
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Faux Кожа.Големина : 37*1.5 cm.Погоден за секојдневна носат за Одење,Отворено,Спорт ,Дома, на Патување во зима лето .Исто така, еден убав реквизит за куче фотографија во сезони празник Божиќ фестивал.Овој модерен милениче јаки одговара на сите видови на кучиња : Chihuahua / Pomeranian / Pugs / Maltese / Shih Tzu кутре / Poodle / Мини dachshund / Maltipoo / Бостон terrier кутре / Yorkie / Играчка poodle / француски булдог кутре / Минијатурни poodle / мин pin / shihtzu.Нека вашето куче се приклучат на забава со модата пет јака.Уживајте во домашни Миленичиња, Облека за било која партија и фотографии. ➹Повратни информации : ♬ Ние обидете се да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг искуство со нас, така што ние би можеле да направиме повеќе бизнис со вас. ♬ Ако постои незадоволство, ве молиме ни e-mail.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.кожа куче јаки за мали кучиња најдобри јака за кученце води на домашно милениче јаки за прилично куче јаки на кучето е јаки designerwalking јака за кученце куче јаки за puppies Rottweiler јаки и leashes за куче јака за влечење мало куче јаки и leashes розова куче јака синџир куче јаки и кожен милениче јаки за куче јаки евтини куче јаки и leashes Трајни куче Јаки за големи кучиња Класичен куче јаки за големи кучиња куче јаки за големи кучиња фенси куче јаки за мало куче куче јаки луксузни куче јаки зачинети куче јаки кожа јаки за мали кучиња обичај кожа куче јаки обичај куче јаки милениче јаки куче води и harnesses поводник за кучиња миленичиња куче јаки за големо куче јаки и leashes кожа куче јака кул куче јаки кожа кутре јака фенси јака и поводник розова кожа куче јака bling куче јаки куче јаки и harnesses куче обука јака со бел кутре води Валани кожа куче јака подигнат куче јака кожа куче јаки и leashes прилагодливи куче јаки обичај милениче јаки прилагодливи куче јаки евтини куче leashes начичкана куче јаки ѕвона дизајнер куче јаки leashes мало куче води кутре јака и да води куче јаки со бел куче јаки со бел евтини синџир куче јаки рефлексивни куче јаки милениче јаки кожа јака јака кутре евтини greyhound јаки дијамант куче јака за мали кучиња евтини девојка куче јаки куче подигнат јака рефлексивни мал кутре јаки синџир јаки за големи кучиња дизајнер кутре јаки евтини куче јаки за puppies куче начичкана куче јаки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите