.

.

Тока-Надолу Мачка Јака Отцепување Mac Сирење Живописни 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Тока-Надолу Мачка Јака Отцепување Mac Сирење Живописни 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

мислење на клиентот:

DEN 539.76
Достапност
Во достапна форма

Отцепување мачка јака вклопува 8-12" вратот големина и 1/2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е над конструиран во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на води/leashes на располагање.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е над конструиран во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е Направен во САД од Тока-Долу И официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите