.

.

Pettsie Куче Јака Лак Вратоврска & Сопственик Пријателство Нараквица, Прилагодлива Големина Small & Medium, Трајни, Привремени, Пет-Friendly Коноп со Фенси Памук Шема, Силна Д-Прс

Pettsie Куче Јака Лак Вратоврска & Сопственик Пријателство Нараквица, Прилагодлива Големина Small & Medium,

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Види Вилици Капка во Парк Куче : Прескокнете стандардот цврсти бои - оваа симпатична куче јака со лак вратоврска има уникатна, жив образец кој ја надополнува секоја раса / боење.Вашиот pooch ќе биде showstopper.Зајакнување Дека Посебна Врска : Покажете ја вашата посветеност со овој разговор стартер.Вашата јака и куче сопственик појавување на хривнија нека ти се чувствуваат поврзани со вашата сакана крзно-пријател, дури и кога ќе се распадне. 100% Еколошки Материјали : Ова лесни пријателство куче јака со bowtie е направена од трајни коноп & платно за години на romping.Вашиот хривнија за луѓето е мек памук и коноп што изгледа како добра како што се чувствува.Се вклопува Small & Medium Кучиња Удобно : 2 големини обезбеди шепа-fect избор за повеќето кучиња и раси.Мала големина е прилагодлив од 10 до 14.5-инчен со 5/8 инчи ширина и Средни е прилагодлив од 14 до 20-инчни со 4/5-инчен ширина.Употреба на гроздобер стил Д-прстен (вклучено) за лесно & безбедно ги приложите вашите поводник или беџ.Подарок Тие Никогаш не Заборавајте : Оваа забавна и модерен куче јака сет ќе го воодушеви куче љубовник во вашиот живот.Тоа е спакувани во атрактивна, земјата-пријателски подарок кутија.Луѓето и кученца ќе одобри.Вклучува 1 куче јака со лак вратоврска и 1 појавување на хривнија за луѓето.Хривнија направен од 100% памук платно на врвот на коноп.Јака направени од двојно-layer коноп & платно за сила.Свежи, забава, шарени шема.Soft & удобен за вашето домашно милениче.Вклучува Д-прстен за поводник & тагови.Прилагодлива големина small & medium.За машки и женски кучиња.За мажите и жените луѓе.Пренослив и перат лак вратоврска.Вкусно пакуваат во пластични-слободен кутија за kinki.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите