.

.

3 Валкани Dawgz Ексклузивни Прилагодливи Верници и Индијанци Падне Бостон Terrier Лабрадор Retriever денот на Благодарноста Куче Јаки за Средни и Големи X-Големи Кучиња

3 Валкани Dawgz Ексклузивни Прилагодливи Верници и Индијанци Падне Бостон Terrier Лабрадор Retriever денот на

мислење на клиентот:

DEN 358.80
Достапност
Во достапна форма

Овие страшни јаки се изградени во САД. 1" ширина куче јаки.Ве молиме бидете сигурни да се измери вашето куче вратот за точна големина за правилно се вклопуваат.Достапно во 3 големини : Медиум 14"-22", Голем 17"-27", X-large 20"-34".Ние ги користиме Polypro webbing, наместо на дебел најлон за тешки поддршка.Тоа е ИСТО толку силна како гломазна најлон, но многу полесни за вашите кучиња вратот. 3 Валкани Dawgz Верници и Индијанци денот на Благодарноста Куче Јаки ќе имате на вашиот омилен куче најдобро облечени гости се собраа околу маса овој ден на Благодарноста!Оваа празнична денот на Благодарноста Куче Јака е withouta сомнение повеќето adooorable денот на Благодарноста јака ќе ги поставите вашите очи на.Лабрадор Retriever "Индијанци" и Бостон Terrier "Верници" седи околу маса за да го прослават овој голем празник.Турција, жолта пченка, вински, sunflowers, тикви и јаболка акцент на табелата.Среќа овие јаки СЕ прилагодливи само во случај Fido има екстра помагање или два на овој свечен ден!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите