.

.

CHDHALTD Пет Јака,Мека Рефлексивни Милениче Јаки, Лесно се Носат Мачка Јака Ѓердан за Мачки Кутре Кучиња Куче Маче Милениче Резерви(Портокал)

CHDHALTD Пет Јака,Мека Рефлексивни Милениче Јаки, Лесно се Носат Мачка Јака Ѓердан за Мачки Кутре Кучиња Куче

мислење на клиентот:

DEN 67.20
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и висок квалитет.Со рефлексивни, посигурно е да се оди во текот на ноќта.Со малку бел, може да направи да знаете каде се вашите миленичиња.Прилагодлива должина одговара за различна големина на домашни миленици.Шарени, убави моделот на јаки.одржување на вашето куче?s удобност и стил на ум.Оваа јаки сет е дизајниран за мали миленичиња, како куче, мачка, итн.Боја : Како на Picture Circumference : прилагодлив 19-32cm(приближно)Тип : Пет Collar Material : Nylon Weight : 10g Width : 1cm(приближно)Пакет содржина : 1* домашно Милениче Collar If имате прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите