.

.

Мачка Јака Отцепување Њујорк Знамиња Црна 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Мачка Јака Отцепување Њујорк Знамиња Црна 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

мислење на клиентот:

DEN 610.32
Достапност
Во достапна форма

Отцепување мачка јака вклопува 8-12" вратот големина и 1/2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на води/leashes на располагање.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите