.

.

BUYT Дома Влезот Footstool со Шема, Троседот Ткаенина, Складирање Footstool со Полица, Леб Столче, Рекреација и Забава

BUYT Дома Влезот Footstool со Шема, Троседот Ткаенина, Складирање Footstool со Полица, Леб Столче, Рекреација

мислење на клиентот:

DEN 7625.52
Достапност
Во достапна форма

6 W потрошувачка и ниска топлина емисија.Преносливи со подароци.Таа се напојува со 3 АА батерии(не се вклучени), без приклучок е потребно, преносни и лесно да се инсталира било каде.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Високо Квалитетен Материјал : Висок квалитет на железо легура светилка тело, боја анти-оксидација, спречување на ' рѓа.Application Placed во дневна соба, спална соба, детска соба, кои се користат за одмор и складирање.Простор Saver : Со еден простор за складирање и 2 врати можете да го користите како бафет во кујната, исто така, една полица во внатрешноста на кабинетот, ви овозможи со доволно простор за складирање, и на полицата може да се одржи 40lb.Вкупната големина : 31.Свитлива : Може да биде укината кога не е во употреба.Функција - Ова ниско столче со лента е мал во големина, има складирање оддел, а има голем капацитет.Добредојдовте на нашата продавница, ние сме среќни да помогнеме, ние започнуваме од нула, со висок квалитет, ниска цена бизнис модел, добредојдени да ги купат.Совршен за сите повод : дали вие читате книги во регулируема облегалка или да работи на биро, овој класичен подот светилка лесно се вклопува покрај вашиот мебел.Долго кабелот за напојување ти овозможува да поставите убава светлина на вистинската позиција со минимални ограничувања.Specification Product име : Чување на отоманската империја. 2 Различни lampshades се вклучени : нашата дневна соба светилка доаѓа со 2 нијанси (еден бел, еден овес), кој ви овозможува едноставно да го промените абажур врз основа на различни декорација стилови треба или да ја замените носи еден.000 производи денес.- Цврсто дрво нога столче, силна носивоста, силни и издржливи, не се лизга, не ќе гребење на подот.Заштеда на енергија : 1.Сет вклучува : 1 (Еден) служи количка.Висок квалитет и Прилики : Тоа е направено на Е1 МЕДИЈАПАН со УВ сликарство на површината, челична рамка стојат нуди екстра стабилна способност, работи одлично како sideboard, бифе, ТВ стојат, ходникот кабинет итн.Боја : Сина крива. (Со исклучок на други производи)Ние имаме силна услуги на клиентите тим и секогаш е посветена на обезбедување на нашите клиенти со подобри производи и услуги. Складирање : Ова unfilled подложка за нозе маска може да се одржи многу чевли, книги, играчки, итн.План започнува на датумот на купувањето.Крај : Хром.На ноќни стои светилка може да се исполнат своите основни осветлување потреби.Полипропилен.Големина : 33*33*35cm (13*13*13.На Partphoner дневна соба светилка ќе ги задоволи вашите разноврсна побарувачката.Покрај тоа, ние нудиме 1 година гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да се обезбедат повеќето задоволителни решенија и услуги. [НЕ-ПРОЛЕВАЊЕ] : Стручно машина-ткаени од enhanced мека синтетички влакна се издржливи кои имаат практично не-пролевање куп за крајна погодност.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Лесен за Користење : Дијамант Железо Биро Светлина е безжична дизајн.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Тоа ви овозможува да го допрете светилка за вклучено или исклучено со ногата и Резервни нашите раце да се направи нешто друго.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Повеќе намени : многу погодна како подложка за нозе, кои се користат во дневната соба, спална соба, детска соба.Додадете геометриски поглед на вашето биро.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Материјал : парична Казна лен материјал, мека и удобна, лесна за чистење.Материјал : Лен.вие не мора да се грижите за горење и безбеден во работата.Исто така, на подот светилка за спални соби е многу лесно да се соберат.Лесен за употреба и не Грижете се : сè доаѓа заедно со пакетот, само завртка неколку цевки заедно, а потоа можете да уживате во предводена подот светилка веднаш.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите