.

.

КООРДИНАТОР Кујна Транспарентен Запечатување Резервоарот Пет Зрна Зачувување Кутија Пет Зрна Жито за Складирање Кутија за Чување на Резервоар Мала Зелена

КООРДИНАТОР Кујна Транспарентен Запечатување Резервоарот Пет Зрна Зачувување Кутија Пет Зрна Жито за Складирање

мислење на клиентот:

DEN 2356.80
Достапност
Во достапна форма

Мило дизајн, Лесно да се земе Печат складирање Влага и dustproof.Навалена лименки не се лесно да се истури наоколу.Транспарентен лименки се Земе во состав на прв поглед.Скала ззп Може да се направи мерење на купот да се земе состојки.Да зачувате простор И телевизија лесно да уживате и во чистота.Боја : големи, розова, големи темно сина, големи виолетова црвена, големи зелени, мали пурпурна, црвено, мала розева, мали темно сина, мали зелени материјал : ПП стил : модерен минималистички.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите