.

.

JBHURF Свила Ватенка Изми Свила Лето Ватенка Четири-Парче Лето Tencel Лето Ватенка Климатизација Ватенка Подарок Ватенка Постелнина фини Влакна Ватенка Погодна за Возр?

JBHURF Свила Ватенка Изми Свила Лето Ватенка Четири-Парче Лето Tencel Лето Ватенка Климатизација Ватенка Подарок

мислење на клиентот:

DEN 3918.72
Достапност
Во достапна форма

*Изми свила ткаенини, избрани изми свила ткаенини, блиску до кожата, влага-апсорпција и дише, кул, но не мраз, па сакаше, погоден за гол спиење. *Целиот дел на пердув свила памук е исполнет, и дизајнот на пердув свила памучни влакна пополнување, фиксна точка процес да се поправи пополнување ткаенина, тоа не е лесно да се компактни и да се деформира по перење. *AB двојно-верзија дизајн,-верзија за печатење и Б-верзија солидна боја се прошири чувство на визуелен простор, и постелнината е повеќе слоевит, истакнување на добар вкус на кревет и живеење. *Реактивна печатење и боење процес, на постојаност на боја на реактивна печатење и боење процес е на високо ниво, и после повеќе перења, тоа не е лесно да избледи и pilling, и тоа е како нова, како што е користена долго време.Инструкции за перење : миење на собна температура/не кајгана/висат да се исуши/ниска температура за пеглање/конвенционалните хемиско чистење, летна подарок за роднини и пријатели.Свила ватенка изми свила лето ватенка четири-парче лето tencel лето ватенка климатизација ватенка подарок ватенка постелнина фини влакна ватенка погодна за возрасни и деца, 200 * 230 cm Silk Печатени Лето Quilt The естетски простор започнува со боја на домот, и исто така можете да ги исполнуваат убавина во аголот на домашната..Изми свила ткаенини / пердув свила памук пополнување / реактивен печатење и боење процес / квалитет workmanship Made на изми свила ткаенини, текстурата е нежна и мазна, мазна и удобно, направени низ повеќе процеси, модерен и beautiful The целото парче од пердув свила памук е исполнет, и дизајнот на пердув свила памучни влакна е исполнет.На фиксна точка процес поправки на пополнување ткаенини, што не е лесно да се компактни и да се деформира по washing The AB двојно верзија дизајн, верзија за печатење и Б верзија солидна боја се прошири чувство на визуелен простор, и постелнината е повеќе слоевит, истакнување на добар вкус на кревет и живеење.За разлика боја и широк еднострани дизајн, лицето вредност училиште е помоќен, создавање на различни почетни живот.Реактивен печатење и боење процес, на постојаност на боја на реактивна печатење и боење процес е на високо ниво, и после повеќе перења, тоа не е лесно да избледи и pilling, и тоа е како нова, како што е користена долго време.Детали за производот display Comfortable изми свила лето ватенка, мазна на допир, погоден за гол sleeping Contrasting боја широк еднострани плик pillowcase, убава и великодушни да заврши на ватенка firmly Simple десен агол чаршаф дизајн, добар drape и стилски shape Round позиционирање процес, цврсти и издржливи, истакнувајќи го квалитетот на life Product име : Четири-парче свила печатени лето quilt Product процес : реактивен печатење и dyeing Product ткаенини : изми silk Product фил : полиестер fiber Safety категорија : Класа CWashing инструкции : се мијат во.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите