.

.

QWDF 10 Компјутери PC817 EL817 817 817C FL817C PS817C НАТОПИ Optocoupler

QWDF 10 Компјутери PC817 EL817 817 817C FL817C PS817C НАТОПИ Optocoupler

мислење на клиентот:

DEN 186.96
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тип : Напонски Регулатор.Број на модел : PC817 C.Примена : Компјутер.Температурата На Работа : -40-+85. Напон. 6~35v.Состојба : New Type : Напон Regulator Model Број : PC817 CApplication : Computer Operating Температура : -40-+85 Supply Напон. 6~35v Dissipation Моќ.200m WPackage : DIY KITis_ _customized : Yes Functions : Електронски Module Range на примена : Прекинувач И Сензор За STM.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите