.

.

1ft Оптички Влакна Адаптер Кабел LC (Машки) да ST (Женски) Singlemode 9/125 Дуплекс

1ft Оптички Влакна Адаптер Кабел LC (Машки) да ST (Женски) Singlemode 9/125 Дуплекс

мислење на клиентот:

DEN 325.20
Достапност
Во достапна форма

Влакна Конектор Тип : LC Машки -ST Женски Дуплекс (2 Насоки).Влакна Core Обложување Дијаметар : Singlemode (9/125).Влакна Jacketing : Стандардно Кабелот Дуплекс.Влакна бранова Должина : 1310 nm.Должина : 1ft (12 инчи).Стил : Singlemode (9/125) | Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите