.

.

Бел-Ray 99740-BT1 Морски Полу-Синтетички Опрема Масло 1L.

Бел-Ray 99740-BT1 Морски Полу-Синтетички Опрема Масло 1L.

мислење на клиентот:

DEN 502.80
Достапност
Во достапна форма

Висока-перформанси синтетички мешавина опрема масло Конструиран специјално за морски апликации Содржи највисоките екстремен притисок адитиви, да дава супериорен заштита за висок вртежен момент/висок коњски сили морски мотори Формулиран со никакви опасни хемикалии како Antimony, што може да им наштети на морската средина Побезбедно да се справи и лесно да се ослободите од по употребата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите