.

.

Lovejoy 69790435483 Челик Hercuflex FXL Серија 4 Опрема Центар, 0.625 x 1.25 Keyway, 4.75 Должина Преку Понесе, 5.3125 се Роди, 7.41 OD, 7.41 вкупна Должина, 270900 во Lbs Максимален вртежен момент

Lovejoy 69790435483 Челик Hercuflex FXL Серија 4 Опрема Центар, 0.625 x 1.25 Keyway, 4.75 Должина Преку Понесе,

мислење на клиентот:

DEN 11272.08
Достапност
Во достапна форма

Совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Овозможува за 1.5 степен на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.Заменлив со стандардни AGMA страната интерфејс.Lovejoy Hercuflex 35483 FXL Серија 4 ОПРЕМА ЦЕНТАР Bore5-5-16" OD 7.41" Должина преку Понесе 4.75" 1-1/4" x 5/8" Keyway.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите