.

.

НРЦ&XRC Пар на 1-3/8(35MM)/2(52MM)/2-5/8(69MM)/3-3/4(96MM)(316 од не ' Рѓосувачки Челик Фиксна Кауција Snap Shackle за Нараквица, Sailboat16 Нерѓосувачки Челик Фиксна Кауција Snap Shackle за Нараквица, Едр

НРЦ&XRC Пар на 1-3/8(35MM)/2(52MM)/2-5/8(69MM)/3-3/4(96MM)(316 од не ' Рѓосувачки Челик Фиксна Кауција Snap

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Брзо ослободување pin овозможува брзо кауција да биде објавен, дури и под тензија.Постојат 4 големини : 1-3/8"(35 MM) ,2"(52 MM),2-5/8"(69 MM)3-3/4"(96 MM),детално големина се однесуваат на picure.ве молиме изберете ви треба.Во зависност од shackle должина, максимално работно оптоварување граница се движи between100 и 950 КГ Безбедно работно оптоварување зависи од апликацијата, па дури и ориентација на shackle под оптоварување.Направена од премиум 316 од не ' рѓосувачки челик за драстично намалување на абење и отпорност.Widly користи за дигалки, јажиња, нуркање, сурфање, отворено опстанок, обесени на јажиња брзо празнење, итн.Ве молиме Имајте на ум : Безбедно работно оптоварување ,Работи под Оптоварување Граница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите