.

.

Youliang 35mm Фиксна Кауција Snap Shackle Нерѓосувачки Челик Брзо Ослободување Фиксна Пролет Shackle за Хардвер за Местење на Отворено

Youliang 35mm Фиксна Кауција Snap Shackle Нерѓосувачки Челик Брзо Ослободување Фиксна Пролет Shackle за Хардвер

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Тип : Брзо Ослободување Фиксна Пролет Shackle; Големина : 35mm.Направени од 304/316 нерѓосувачки челик, квалитет загарантирана, трајни и здрав, долг животен век.Може да носи максимум 1 тон тежина, идеални за многу ситуации.Погоден за снабдување со електрична енергија, индустрија, нафта, машини, железнички пруги, хемикалии, пристаништа, рудници и згради, итн.Пакет : 1 x Брзо Ослободување Фиксна Пролет Shackle.Спецификација : Тип : Брзо Ослободување Фиксна Пролет Shackle Големина : 35mm Максимален капацитет : 1 Тон Материјал : 304/316 Нерѓосувачки Челик Пакет : 1 x Брзо Ослободување Фиксна Пролет Shackle.

Клучни карактеристики

Type:
Quick Release Fixed Spring Shackle
Size:
35mm
Max capacity:
1 Ton
Material:
304/316 Stainless Steel
Package:
1 x Quick Release Fixed Spring Shackle

Им се допаѓа и на купувачите