.

.

Магацин Број 9 Инспиративни Двојно Двострано Врежани Патување Компактен Џеб Шминка Огледало Подарок за Најдобар Пријател, Сестра Роденден Дипломирањето(Розово З

Магацин Број 9 Инспиративни Двојно Двострано Врежани Патување Компактен Џеб Шминка Огледало Подарок за Најдобар

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Најдобар Подарок : Квалитет шминка огледало со врежани букви "Зад вас, сите вашите спомени.Пред вас, на сите ваши соништа.Околу вас, сите кои те сакам.Во вас, сите што треба".Уникатни подароци за средно училиште, колеџ или универзитет дипломирани студенти.Тоа ќе ви донесе назад среќни спомени кога таа го користи тоа во секое време.Двојно Страни : Едната страна е стандарден огледало ви помогне да бидете сигурни дека вашиот кармин, eyeliner и косата се во совршена состојба и другата страна е зголемена огледало исклучително јасна сликата без дисторзија, обезбедување на девојката да се направи совршен шминка или веѓа tweezing исто така, им овозможи таа да се провери дури и на најмалите детали на вашата шминка, Идеални за секојдневна употреба.Уникатен Подарок : Најдобар подарок идеи за дипломирање, birthday (роденден), Божиќ, Денот на Мајката, свадба ден, ангажирање, Денот на Вљубените, годишнина, Нова Година на подарок, подарок за денот на благодарноста, празник подароци,совршен подарок, креативен подарок.најдобриот подарок што таа дефинитивно ќе љубов.ПРЕНОСНИ & КОМПАКТЕН : Количка за дизајн,Лесно да се стави во вашата торба, џеб или дури и чанта.Бесплатни Торба : Дојде со подарок торба.Добро зачувани и сомот торбичка со висок квалитет Совршен за давање!. 100% Безусловна Refund Buy самоуверено со нашите 100% пари гаранција за враќање.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно за целосно враќање на средствата.Без прашања праша.Женски Essentials Compact големина ќе ја направи нашата пренослив козметички огледало потребно козметички додатоци за секоја жена е паричник или чанта!Секогаш во Потрага Pretty Compact Огледало лесно се вклопува во вашиот козметички торба или чанта и е совршена за шминка апликација, вметнување на контактни леќи, удирање веѓите, бричење и сите други лицето чешлање.2x Зголемување Design The огледало се отвора за да се открие 2x зголемена огледало и нормално огледало.Нормално страна на огледалото јасно покажува вашиот целото лице и ви помага да младоженецот лесно, прави да се чувствувате убаво и кои што секогаш да изгледа вашиот најдобар.Висок Квалитет и добра Gift This ултра тенок и лесен огледало е практичен и направен од високо-квалитетни материјали.Со елегантен изглед, таа е совршена, како доживување за себе, како и подарок за вашите најблиски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите