.

.

CUTULAMO Велосипед Rearview Огледало, Циклус Retroreflector Големи Видите Погодно да се Користи за Велосипед

CUTULAMO Велосипед Rearview Огледало, Циклус Retroreflector Големи Видите Погодно да се Користи за Велосипед

мислење на клиентот:

DEN 2188.80
Достапност
Во достапна форма

Со рака, 360 степени retotation, лесен за употреба.Голем приказ rearview огледало, нема потреба да се погледне назад, кога возиш, не се грижи за вртење на вашите глави.Прекрасен велосипедизам додаток за велосипед.Со памук стегне устата,удобно, да го поправи цврсто.Изработен од квалитетни пластични материјали, цврсти и трајни производи за долго време се користи.Функција : 1. Изработен од квалитетни пластични материјали, цврсти и трајни производи за долго време се користи.2. Со памук стегне устата,удобно, да го поправи цврсто.3. Голем приказ rearview огледало, нема потреба да се погледне назад, кога возиш, не се грижи за вртење на вашите глави.4. Со рака, 360 степени retotation, лесен за употреба.5. Прекрасен велосипедизам додаток за велосипед.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Велосипед Rearview Mirror Material : plastic Color : Како слика shown Weight : Прибл. 48g Пакет Листа : 1 x Bike Rearview Огледало.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand NewItem Type
Package List:
1 xBike Rearview Mirror :

Им се допаѓа и на купувачите