.

.

Прилагодливи Велосипед Десно Лево Handlebar Задните Врати Приказ во Огледало, за развој на Планински Пат Велосипеди MirrorsDécor (Левата страна)

Прилагодливи Велосипед Десно Лево Handlebar Задните Врати Приказ во Огледало, за развој на Планински Пат Велосипеди

мислење на клиентот:

DEN 338.16
Достапност
Во достапна форма

Велосипед Назад View-Огледало може да се прилагоди во 180 степен да се добие подобра сообраќај цел да се осигура вашата велосипедизам безбедност.Огледало Велосипед Handlebar-Со завртки и клип планината, погоден за справува со 21-26mm дијаметар, лесно и брзо да го инсталирате.Rearview Огледало Назад-Висока јачина пластични огледало рамка и смола огледало, цврсти, отпорни на шок и трајни производи за години на употреба.Погледнете во Огледало Велосипедизам-Со светло рефлектор кои може да се рефлектираат светлината од доаѓа автомобил за да ги алармираат возење безбедност.Со светлината рефлектор кои може да се рефлектираат светлината од доаѓа автомобил за да ги алармираат возење безбедност.Огледалото може да се прилагоди во 180 степен да се добие подобра сообраќај цел да се осигура вашата велосипедизам безбедност.Со завртки и клип планината, погоден за справува со 21-26mm дијаметар, лесно и брзо да го инсталирате.Висока јачина пластични огледало рамка и смола огледало, цврсти, отпорни на шок и трајни производи за години на употреба.Со светлината рефлектор кои може да се рефлектираат светлината од доаѓа автомобил за да ги алармираат возење безбедност.Нека ви возење велосипед побезбедно, убав додаток за љубителите на велосипедизмот, погодни само за право се справи.

Клучни карактеристики

Material:
Plastic + Resin 
Color:
Black
Options:
Right side; Left side
Suitable for Handlebar:
21-26mm
Mirror:
Approx. 6.8 cm / 2.68 inch
Total Size:
Approx. 17.5 x 8 x 3 cm / 6.89 x 3.15 x 1.18 inch
Weight:
Approx. 164-165g
Package List:
1 * Bike Rear Mirror :
1 * Clip Mount with Screw :

Им се допаѓа и на купувачите