.

.

YogaAddict Мажите Памук Јога Панталони со Џебови, Јога, Пилатес, Трчање, Фитнес, Џогирање, Отворено, Спорт, Удобно & Мека

YogaAddict Мажите Памук Јога Панталони со Џебови, Јога, Пилатес, Трчање, Фитнес, Џогирање, Отворено, Спорт,

мислење на клиентот:

DEN 671.28
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање.МНОГУ УДОБНО : Овозможува протега со вашиот секој потег но сепак со стилист одговара и доаѓа со 2 надвор џебови со солидна drawstring/еластичен појас да се одржи во.Совршен за Јога стил (Ashtanga, Bikram, Жешка Јога, Hatha), Пилатес, тенис, отворено, боречки вештини панталони шорцеви, ѕид за качување, Таи Чи, Салата, Zumba, Pickleball, патување и секојдневен носат.Многу клиенти обично се купи на повеќе од 1 пар на овие шорцеви.Само проверете ја нашата критика.ВИ ОВОЗМОЖИ ДА се ФОКУСИРАТЕ НА ВАШАТА ПРАКСА : Ако некој е во потрага по шорцеви кои не се открива во инверзија, тие ќе ви помогне да уживам во својата пракса без да се грижиш на ненамерно да ги изложиме сите приватни делови од телото.На шорцеви не падне нагоре или надолу во вашето лице кога ќе се прави handstand, надолу куче или други инверзија.ИНСПИРИРАН ОД МАЖИТЕ ЈОГА ПРАКТИКАНТИТЕ / СПОРТИСТИ ЗА МАЖИ : Овие се одличен баланс помеѓу лабава и тесни, мека да се чувствуваат добро во однос на кожата, и еластична доволно да се направи било движење удобно.КВАЛИТЕТОТ ТКАЕНИНИ : Направени со најдобрите ткаенини - Тело : 94% Памук, 6% Spandex.Материјалот се исклучително удобно, добро направени и има многу простор за движење.КВАЛИТЕТОТ ТКАЕНИНИ : Направени со најдобрите ткаенини - Тело : 94% Памук, 6% Spandex.Материјалот се исклучително удобно, добро направени и има многу простор за движење.Повратни информации од клиентите : Јога беше во 9.30, тука е 12 часа подоцна, се уште не сакате да ги исклучите.Даде јога шорцеви за мажи обидете се да дознаете за себе.ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА : S : 29-31" половината, M : 32-33" половината, L : 34-35" половината, XL : 36-38" половината, XXL : 39-40" половината.Ако сакате без џеб, може да се разгледа останатите Yoga Addict јога шорцеви за мажи без џеб стил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите