.

.

Propét Жените Propet Еден Близнак Рака Крстот Тренер

Propét Жените Propet Еден Близнак Рака Крстот Тренер

мислење на клиентот:

DEN 873.36
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Лесни дише мрежа горниот дел со поместена јака и јазикот, со d-прстен кука и јамка ремени за прилагодливи удобност.X25 Отвори Мобилен пена има високо ниво на амортизирање во потенки слоеви, совршен за високо влијание на спортот.ЕВА spacer за да го прилагодите одговара.Лесни ЕВА midsole со гума упатуваа вметната за дополнителна контрола и влечење на било која површина.Ortho Lite, Двојно Табани, Дијабетична Пријателски.Лесни дише мрежа горниот дел со поместена јака и јазикот, со d-прстен кука и јамка ремени за прилагодливи удобност.X25™ Отворете Мобилен пена има високо ниво на амортизирање во потенки слоеви, совршен за високо влијание на спортот.ЕВА spacer за да го прилагодите одговара.Лесни ЕВА midsole со гума упатуваа вметната за дополнителна контрола и влечење на било која површина.Ortho Lite®, Двојно Табани, Дијабетична Пријателски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите