.

.

ТОПЛО ТЕЛО ЛАДНО УМ 2 Премиум Кревање Палецот Лента за Кревање, Powerlifting & Сила за Deadlift Обука, за Crossfit, Кука Зафат Tearable Памук Пот Доказ

ТОПЛО ТЕЛО ЛАДНО УМ 2 Премиум Кревање Палецот Лента за Кревање, Powerlifting & Сила за Deadlift Обука, за Crossfit,

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Професионално Дизајниран од страна на Олимписки Шампион O. Torokhtiy.На кревање лента подобрува контрола во текот на лифтови и спречува кожата повреди.Крајната Заштита.Кука зафат палецот лента.Оваа тренингот салата кревање лента штити палците, дланки, заноктиците и предвидува олеснување на суровини и дамки на кожата.Tearable & Еластичен.Солза со рака дигање лента и заврши околу палците, дланки, зглобовите за одлична заштита за време кука зафат.Екстра Лепило.Леплива дигање палецот лента овозможува голема количина на флексибилност за вашиот палец.Останува вклучен дури и за време на поголемиот дел интензивен тренинг рутини.Безбедно и Природни : 100% памук за крајна палец за удобност.Оваа еластична подигање на лента апсорбира креда и пот.Не-алергиски.Нема остатоци лево.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите