.

.

Keenso Деца Пливање Перки, 1 Paar Деца Нуркање Краток Пераи ПВЦ Пливање Обука Перки Лесни Нуркање Пераи

Keenso Деца Пливање Перки, 1 Paar Деца Нуркање Краток Пераи ПВЦ Пливање Обука Перки Лесни Нуркање Пераи

мислење на клиентот:

DEN 780.00
Достапност
Во достапна форма

【Голема стабилност】На децата пливање перки ги користите рационализација рамка да се концентрира притисокот на водата и да се донесе поголема стабилност. 【Брз дренажа】деца пливање перки имаат двојно канал за одводнување дупка, брз дренажа, намалување на прекумерната отпорност на вода, за полесно да го контролираат. 【Удобно】деца пливање перки ги користи мека чевли покрие материјал, удобно, одење без лизгање, не гуми лесно кога пливање. 【Повеќе практични】деца пливање перки ги користи мека нога џебови и најдобрите делови, тие може да се плови, повеќе практични.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност. 【УСЛУГА】 : Ние стоиме зад сите наши нив со 100% производ гаранција и ветувањето за да ви даде најдобри во грижа на клиентите!Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, ние ќе се обидеме потрудиме во рок од 24 часа за да одговорите.Насочат рамка, се концентрира проток на вода под притисок, со поголема стабилност.Двоен канал за одводнување дупка, брз дренажа, намалување на прекумерната отпор на проток на вода, полесно да го контролираат.Мека чевли покрие материјал, удобно, одење без лизгање, не гуми лесно кога пливање.Мека нога џебови и најдобрите делови, тие може да се плови, повеќе практични.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Децата пливаат перки ги користи мека нога џебови и најдобрите делови, тие може да се плови, повеќе практични.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите