.

.

U0U Бебе Девојки 4 Пакет Памук Обука Панталони Деца Медиокритет Обука долна облека за Момчиња и Девојчиња 12M-4T

U0U Бебе Девојки 4 Пакет Памук Обука Панталони Деца Медиокритет Обука долна облека за Момчиња и Девојчиња 12M-4T

мислење на клиентот:

DEN 334.80
Достапност
Во достапна форма

100% Памук.Машина За Миење. 100% Памук бебе девојки обука панталони,бебе момчиња обука панталони за бебе 12 M-24 Months,3 T,4 T.Дете обука панталони може да биде машина за миење, тие се издржливи и обновливи за повеќе намени.Овие деца обука панталони има екстра соочи во предната и задната за содржат мали незгоди.Нашите деца обука долна облека се добар употреба за деца медиокритет обука, но нема да се одржи целосна мочниот меур, како пелена,не се пофали за ноќно време.Обуката гаќи' нога gusset дизајн за да се избегне протекување,покриени еластична корселе за зголемување на удобност и леснотија на влече нагоре и надолу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите