.

.

DariusXM Божиќ Мачка Облека Есен И Зима И Топло, Сфингата Ќелави Мачка Костим Мачка Џемпер Слатка Дуксери Sphynx Chothing Мачка Носии - Светло Виолетови - L

DariusXM Божиќ Мачка Облека Есен И Зима И Топло, Сфингата Ќелави Мачка Костим Мачка Џемпер Слатка Дуксери Sphynx

мислење на клиентот:

DEN 909.84
Достапност
Во достапна форма

Одлична боја дизајн, шик и дарежлив, погодна за пешачење, паркови, итн.Им даде на вашето домашно милениче убаво лето облекување искуство, идеална облека за вашиот симпатична миленичиња додатоци.Симпатична дизајн, тоа е кучето е украс, може да ги направи многу повеќе атрактивен.Погоден за повеќето прилики, тоа е погоден за партија, секојдневно носење, фотографија и така натаму.Ве молиме не грижете се и добредојде на цел.Ви посакувам среќен Шопинг.Мачка Облека Есен и Зима и Топло, Сфингата Ќелави Мачка Костим Мачка Џемпер Слатка Дуксери Sphynx Chothing Мачка Костими Мачка Снабдување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите