.

.

LXD Закачалки,Грб Полици Облека Рек Облека Продавница Екранот Стојат Нано Злато Железо Закачалка Еден Виси Железнички Мулти-Големина 120×40×160Cm,120×40×160Cm

LXD Закачалки,Грб Полици Облека Рек Облека Продавница Екранот Стојат Нано Злато Железо Закачалка Еден Виси Железнички

мислење на клиентот:

DEN 1052.88
Достапност
Во достапна форма

Стабилна челична Рамка, Силни и Издржливи.Кога Составувањето на Единицата, ве Молиме да ги Следат Настава на Состојба.Облека Продавница Екранот Стојат, Врвот на Еден Железнички,Совршен за Завршување на Вашата Облека.Користење На Нано Злато Процес .Не го Испуштајте Боја и е Отпорен на Гребење.Мулти-Големина : 100×40 x 130 Cm , 120×40 x 130 Cm , 150×40 x 130 Cm , 100×40 x 150 Cm , 120×40 x 150 Cm , 150×40 x 150 Cm , 100×40×160 Cm , 120×40×160 Cm , 150×40×160 Cm.Спецификации : Име На Производ : Облека Rack Style : Модерна Home Application : Home / Commercial Material : Железо[100% Задоволство] Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ако поради некоја Причина Не Сте Целосно Задоволни за Нашите Производи , ве Молиме да Го Вратите за Целосна Наплата или Замена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите