.

.

Облека Airer/Нерѓосувачки Челик Подот на Спалната соба Домаќинство Едноставна Балкон Мобилни Тркала Облека Рек/Облека Продавница Грб Rack (Големина : 150x165 см)

Облека Airer/Нерѓосувачки Челик Подот на Спалната соба Домаќинство Едноставна Балкон Мобилни Тркала Облека Рек/Облека

мислење на клиентот:

DEN 6045.84
Достапност
Во достапна форма

♥За сушење решетката е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, задебелена и задебелена, и полиран од страна на мулти-точка заварување; нерѓосувачки челик жица цртање, не е лесно да ' рѓа и да се сликам надвор; мазна, лесно да се чисти и убави. ♥ Механички дизајн товарот за да се задоволат зголемените барања. ♥ 4 универзална тркала со сопирачки, слободно да се движат. ♥Големина : 100×135 см, 120×135 см, 150×135 cm, 100×155 см, 120×155 см, 150×155 см, 100×165 см, 120×165 см, 150×165 см.Име : Облека Airer Material : Нерѓосувачки steel Dimensions : 100×135 см, 120×135 см, 150×135 cm, 100×155 см, 120×155 см, 150×155 см, 100×165 см, 120×165 см, 150×165 cm Application : облека продавница, хотел, cloakroom, балкон, затворен, outdoor Product : висок квалитет, од нерѓосувачки челик, задебелена и задебелена, мулти-точка заварување прецизност полирање; нерѓосувачки челик жица цртање, не е лесно да ' рѓа и боја; мазна, лесно да се чисти и убави; механички дизајн товарот за да се исполнат барањата на монтажа; 4 универзална тркала со сопирачки, слободно да се движат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите