.

.

Wowdawn Метални Облека Багажник,Грб Рек Тешки Облека Железнички,Двоен Ред,Не се Лизга Нога Подлога,Висина 110cm да 160cm,Стабилна Облека Багажник,Кат Закачалка,Едноставна ?

Wowdawn Метални Облека Багажник,Грб Рек Тешки Облека Железнички,Двоен Ред,Не се Лизга Нога Подлога,Висина 110cm

мислење на клиентот:

DEN 7305.84
Достапност
Во достапна форма

★Високо-квалитетни материјали : Оптимизиран железо уметност прецизност врски, по високи-температура на печење боја процес, не е лесно да ' рѓа, долг животен век, силна рамка стабилност, и подобро носивоста.Да се задоволат потребите на секојдневна употреба. ★Прилагодлива висина : висината може да се прилагоди од 110cm да 160cm, и 8-позиција на вредноста е погодна за различни сцени за да се задоволат потребите на различните групи на луѓе.Еден ги има повеќе намени. ★Одличен Капацитет : дизајн на закачалка на двете страни, капацитетот е двапати повеќе од обична облека железнички, може да се одржи 30-60 парчиња на облека.Не е само костим за дома мебел, исто така, за текстил мало за комерцијални потреби. ★Не се лизга нога подлога : Подот против пролизгување мат дизајн, лесно да се движите, нема да го оштети вашиот подот или плочки.Прилагодливи нога влошки, интимни дизајн, безбедно сместување.Кога се движи, тоа ќе не направи груби врева и да се заштити земјата. ★Мулти-сцена апликација : закачалки може да се користи во спални соби, облека продавници, трговски центри, балкони, итн, и се лесни за користење и се движи околу затворени простории и на отворено.Направи вашата предмети погледнете повеќе организирани.Без разлика дали тоа е трговски центри, продавници за облека, или во почетниот живот, тие се неразделни од облека полици.Планирање на животната средина/home, облека store Create средина и искуство удобен живот[Силна товарот/не е лесно да 'рѓа/лесно да се чисти/отпорни на корозија/стабилна структура]предности на производите : ★Висока-квалитет на железо уметност, висока температура на печење лак, заштита на животната средина, невкусна, не е лесно да' рѓа.★Виси закачалки на двете страни, со голем капацитет за дизајн, за да се задоволат дневните потреби.★Висина може да се прилагоди од 110cm да 160cm погоден за различни сцени.★4 не се лизга нога влошки се направени со цел да се заштити земјата и да се спречи земјата од тоа да биде изгребани, што го прави лесно да се движите.★Инсталацијата е едноставна и удобен.Име : Облека Rack Color : Злато , Black Material : metal Process : Печење лак process Size : 100x160cm , 120x160cm , 150x160cm Package содржина : 1 * закачалки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите