.

.

Облека Опфаќа 6pcs Облека Торба, Свитлива Дише Облека Облека Маица, Фустан Јакна Јакна Прашина Маска Облека Торба Патна Торба (Боја : D: D, Големина : 60×110cm×6)

Облека Опфаќа 6pcs Облека Торба, Свитлива Дише Облека Облека Маица, Фустан Јакна Јакна Прашина Маска Облека

мислење на клиентот:

DEN 1547.76
Достапност
Во достапна форма

Нашата облека торба направени од издржлив мека PEVA : Мие, лесни, дише и животниот век употреба.Прашина и отпорен на вода, да ги задржи вашите облека далеку од прашина, влага, pleats и косата на домашни миленици, да ги задржи вашите облека свеж и чист.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да се види и да се преземат надвор од поклопец.Погоден за повеќето облека : костуми, јакни, џемпери, мажи windbreaker, дами " здолништа, фустани, gown, tuxedos, итн.Фустанот облека торба не содржат формалдехид.Јасно дише одговараат торба е перат и издржливи.Уште како нова по повеќе користи и за перење.РИЗИК НАБАВКА : Ако Не Сте 100% Задоволни, Ние ќе Ви ги Даде Вашите Пари Назад.КУПИ СО ДОВЕРБА.ГИ КУПИТЕ ОВИЕ ОБЛЕКА, ЧАНТИ СЕГА!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите