.

.

Fenggtonqii Дрво Занает штипки за алишта Перење Колче со Пролетта 2.9 Розова Боја Пакување од 25

Fenggtonqii Дрво Занает штипки за алишта Перење Колче со Пролетта 2.9 Розова Боја Пакување од 25

мислење на клиентот:

DEN 111.36
Достапност
Во достапна форма

Материјали : дрво,должина : 2.9",ширина : 0.4".heigth : 0.6".Тие се направени од доволно голем, дека тие нема да се скрши освен лесно.Ги користите за да го направи магнети, clipboards, старо резервации проекти, табела маркери, име картички, и повеќе.Пакување merchandises уредно, на колче куките или полица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите