.

.

200PCS 2.5 CM Мини Природни Дрвени Облека Фото Хартија Clothespin Занает Клипови Преносни Дрво Менгеме

200PCS 2.5 CM Мини Природни Дрвени Облека Фото Хартија Clothespin Занает Клипови Преносни Дрво Менгеме

мислење на клиентот:

DEN 2270.40
Достапност
Во достапна форма

Домаќинство дрвени клип, да ви донесе различни удобно животно искуство.Добри производи доаѓаат од природата, и ова естетско чувство е создаден од страна на функцијата.Инспирацијата доаѓа од природата, е чувство на животот, порака, нека ум да се смири.Декорација на домот, слика на ѕид, клип мала торба печат, уметноста класа, занаетите класа, висат цртање хартија.Отворете и затворете непречено, без пот, лесен за употреба, да ви даде подобра домашна декорација.Домаќинство дрвени клип, да ви донесе различни удобно животно искуство.Добри производи доаѓаат од природата, и ова естетско чувство е создаден од страна на функцијата.Инспирацијата доаѓа од природата, е чувство на животот, порака, нека ум да се смири.Декорација на домот, слика на ѕид, клип мала торба печат, уметноста класа, занаетите класа, висат цртање хартија.Отворете и затворете непречено, без пот, лесен за употреба, да ви даде подобра домашна декорација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите