.

.

Ochoos NBR Цилиндар Лагер О-Прстен Печат 8x11x2.5/3мм АЈ Прашина-Доказ Клипот Печат Прстен Нитрилна Гума Пневматски Прстен Цилиндар Заптивка - (Големина: 5pcs, Боја: 8x11x2.5l3)

Ochoos NBR Цилиндар Лагер О-Прстен Печат 8x11x2.5/3мм АЈ Прашина-Доказ Клипот Печат Прстен Нитрилна Гума Пневматски

мислење на клиентот:

DEN 1120.80
Достапност
Во достапна форма

Големина : 5pcs, Боја : 8x11x2.5l3. Пакетот Вклучува : 1pc/5pcs Пневматски Прстен Цилиндар Заптивка Род Печат може да се choosed Ако треба повеќе други Цилиндар Печат Прстени,ве молиме кликнете на следните слики : .Број на модел : 8x11x2.5/3;8x12.5x3/4;10x14x3/4;10x14x3.5/5;10x16x4/5;12x16x3.5/4. Облик : Прстен Заптивка.Материјал : Гума.NBR Цилиндар Лагер О-прстен Печат 8x11x2.5/3мм АЈ Прашина-доказ Клипот Печат Прстен Нитрилна Гума Пневматски Прстен Цилиндар Заптивка Модел Внатре Кол.Надвор Кол.Висина Тип Материјал 8x11x2.5/3 8мм 11mm 3мм АЈ NBR 8x12.5x3/4 8мм 12.5 mm 4mm АЈ NBR 10x14x3/4 10мм 14mm 4mm АЈ NBR 10x14x3.5/5 10мм 14mm 5mm АЈ NBR 10x16x4/5 10мм 16mm 5mm АЈ NBR 12x16x3.5/4 12mm 16mm 4mm АЈ NBR 12x18.5x3.3/4 12mm 18.5 mm 4mm АЈ NBR 14x18x3.5/4 14mm 18mm 4mm АЈ NBR 16x20x3.8/4.2 16mm 20mm 4.2 мм АЈ NBR 16x22x4.5/6 16mm 22mm 6mm АЈ NBR 25x30x4.5/5 25мм 30мм 5mm АЈ NBR Работна Температура : -25~+100℃ Притисок : ≤20mpa Работна Брзина : 0~0.5 m/s Цврстина : 90(ША) Пакетот вклучува : 1pc/5pcs Пневматски Прстен Цилиндар Заптивка Род Печат може да се choosed Ако треба повеќе други Цилиндар Печат Прстени,ве молиме кликнете на следните слики : Item специфики : број на Модел : 8x11x2.5/3;8x12.5x3/4;10x14x3/4;10x14x3.5/5;10x16x4/5;12x16x3.5/4 Shape : Прстен Gasket Material : Rubber Standard или nonstandard : Standard Name : Цилиндар лагер печат ring Material : NBRSize : 12x18.5x3.3/4;14x18x3.5/4;16x20x3.8/4.2;16x22x4.5/6;25x30x4.5/5;Температура опсег : -25 ~ 100 CWorking брзина : 0~0.5 m/s Hardness : 90(ША)Употреба : клипот печат прстен за Електромагнетниот Valve Package : 1pc/5pcs Пневматски Прстен Цилиндар Заптивка Род Печат може да се choosed Type : АЈ тип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите