.

.

Yinpecly M3x4x3mm Бакар Knurled Навој Вметнете Ореви Тема Embedment Орев Асортиман, за Електрични Апарати Злато на Ѕвонење 100pcs

Yinpecly M3x4x3mm Бакар Knurled Навој Вметнете Ореви Тема Embedment Орев Асортиман, за Електрични Апарати Злато

мислење на клиентот:

DEN 203.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Бакар; Конец Големина : M3*4*3; Висина : 3мм / 0.12 инчен; Надворешниот Дијаметар : 4mm / 0.16 инчен; Конец теренот : 0.5 mm/ 0.02 инч.Направен од Бакар материјал, добра топлинска спроводливост и отпорност на топлина.Широко се користи на шприц за цврсто одредување.Бидејќи вметнете има спроведување вентил, нема потреба да се назад-вежба и контра-потоне дупка.Може да биде инсталиран со ултразвучно испитување или топлина во нишка заострените дупка, или моделирани во текот на горивото.Yinpecly Knurled Навој Вметнете Ореви Опис : 1. Овие Knurl Тема Вметнете Орев може да се користат на шприц за цврсто одредување.2. Нема потреба да се counterbore или countersink шеф дупка од вметнете го упатството за пилот.3. Направен од Бакар материјал, добра топлинска спроводливост и отпорност на топлина.4. Може да биде инсталиран со ултразвучно испитување или топлина во нишка заострените дупка, или моделирани во текот на горивото.Спецификација : Материјал : Еколошки Бакар Боја : Златна Тон Површински Третман : Недовршени Тема Големина : M3 Висина : 3мм / 0.12" Надворешниот Дијаметар : 4mm / 0.16" на Теренот : 0.5 mm/ 0.02" Пакет Содржина : 100pcs x Knurled Навој Вметнете Ореви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите