.

.

ZOUJIANGTAO Безжична Број Влошки, Нумеричка Тастатура 18 Копчиња Преносни Финансиско Сметководство Број Тастатура Екстензии за Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Десктоп (Боја : Розова)

ZOUJIANGTAO Безжична Број Влошки, Нумеричка Тастатура 18 Копчиња Преносни Финансиско Сметководство Број Тастатура

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Лесен за користење : Мини USB приемник, plug and play, нема потреба да код.Копчињата се лесни , во голема мера се забрза вашата продуктивност.Безжична дизајн : ќе уживаат во сигурноста на жичен и практичноста и слободата на безжични-брз пренос на податоци, речиси и да нема одлагање или на тежината, со користење на стандарден USB интерфејс за да се воспостави cordless работа област.Удобно копчиња : прецизна контрола, добра еластичност и брз одговор брзина.Ќе ви обезбеди брзо, тивко и удобно внесување искуство.Пренослив дизајн : Овој компактен дигитален текст решение е лесно да се носат, па ќе можат да работат удобно и брзо без разлика кога и каде.На пример, дом, канцеларија, продавница, итн.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.Тенките и компактна тастатура во вашата торба за лаптоп или briefcase ви овозможува да внесете податоци ефикасно во секое време, насекаде.Спецификација : Материјал : ABSNumber на копчињата : 18 keys Effective растојание : 10 MButton живот : 5 милиони times Interface : USBApplicable модели : general Package Листа : 1 x Нумерички Keyboard1 x receiver If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Material:
ABS
Number of keys:
18 keys
Effective distance:
10M
Button life:
5 million times
Interface:
USB
Applicable models:
general
Package List:
1 x Numeric Keyboard :
1 x receiver :
If you have any questions, please contact us in time, we will answer your inquiry within 24 hours :

Им се допаѓа и на купувачите