.

.

Прстен во Форма на Боја Ножици со Рачки Авто-Отворање на Еластична Костец Хартија-Сечење Занаети Рака Алатки 8 Инчен Јамка Сечење Резерви(Сина)

Прстен во Форма на Боја Ножици со Рачки Авто-Отворање на Еластична Костец Хартија-Сечење Занаети Рака Алатки

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Големина информации : секој циклус режа големина е околу. 20 cm/ 7.87 инчи во должина, соодветна големина за удобен зафат; Забелешка : ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Практичен дизајн : полесно да се користи од редовните ножици, им помогне на децата да се справат фатете (ослободување движење вештини), не би стиснете на вашата дланка, авто-отворање дизајн го прави тоа останете во контрола и стабилни со ниско ниво на координација, добра алатка за сечење за левак деца или деца со посебни потреби.Безбедни за користење се : јамка режа нож се направени од не 'рѓосувачки челик, анти-' рѓа и укажа доволно, круг совет дизајн обезбедува тоа е безбедно за дете употреба (возрасни надзор е потребно), лесна и погодна за двете левата и десната страна во повеќето век.Применливи прилики : погодна за двете деца и возрасни, убав прилог на училишта, паралелки, дома и во повеќе наврати, чувајте ги децата на безбедно, кога тие се прават креативни хартија за сечење.Интимни услуга : ве молиме слободно да се е-мејл, ако имате било какви загриженост, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со задоволително решение.Ви благодариме за вашата поддршка за нашата продавница.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Weight : за 35g Dimensions (Dxšxv) : како слика shown Package се вклучени : 1 Компјутер Scissors Color : црвена, жолта, сина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите