.

.

Wiss 10 Свиткана Се Справи Со Индустриски Shears - W20

Wiss 10 Свиткана Се Справи Со Индустриски Shears - W20

мислење на клиентот:

DEN 799.92
Достапност
Во достапна форма

Најчесто се користи во сечење ткаенини, тапацир, и композитни материјали.Прецизност земјата ножеви обезбеди поостри рабови за сечење и подолго сечилото живот.Се справи со прстени дизајниран за удобно се вклопуваат корисници раце.Конфигурирање на СЕТ-ЛЕСНО оска прилагодување за да одговараат на вашите желби.Топла капка-фалсификувани никел-обложено ножеви.Tanto-стил serrated ножот.Објектот Ширина : 3.25 Инчи.Професионални шивачка и индустриска употреба.Најдобрите квалитет челик прибор за јадење.Топла капка-фалсификувани никел-обложено ножеви.Патентирана SET-ЛЕСНО оска.Прецизност земјата ножеви за поостри рабови за сечење и подолго сечилото живот.Младата Wiss Свиткана се Справи со Индустриски Смолкнување има дебели, тешки ножеви за сечење повеќе слоеви или тешки материјали и е идеален за кроење на текстил, тепих, и драпериите.Прецизноста земјата ножеви се овозможи поостри рабови за сечење и подолго сечилото живот.Дршката прстени удобно се вклопуваат корисници' раце, и СЕТ-ЛЕСНО стожерот на вредноста лесно и безбедно се прилагодува за да одговара на вашите зафат.Топла падна-фалсификувани никел-обложено ножеви обезбеди долготрајна издржливост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите