.

.

Star Wars Црна Серија Darth Vader Премиум Електронски Шлем

Star Wars Црна Серија Darth Vader Премиум Електронски Шлем

мислење на клиентот:

DEN 4077.60
Достапност
Во достапна форма

Реално детални ентериер и екстериер репродукцијата на Darth Vader е исконски шлем.Мулти-парче, прилагодлив се вклопуваат со јака парче, маска парче, и худ парче.Collector-одделение за квалитет шлем со исконски дишење звучни ефекти.Магнетни точки на поврзување помеѓу парчиња.Соберат други предмети од Црната Серија да се прошири било Star Wars колекција (секој производ кој се продава одделно).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите