.

.

GLRTORE Симпатична Боксер Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста Кеси за Семеен Празник Божиќ Декорација

GLRTORE Симпатична Боксер Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Стандардот Превозот Време На Нашите Производи Е Од 10 До 20 Дена,И Забрзан Превозот Времето Е Во Рок Од 7 До 12 Дена.Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Се Чувствува.Единствени Семејство Чорапи За Божиќ,Дебели & Здрав.Последната За Годините Што Доаѓаат.Со Добар Изглед,Меки,Лесни,Добри Допир, Додадете Ја Топлата Атмосфера На Фестивалот,Облагородување Живот.Големина : 10x7.5х5.5 Инчи.За Декор Или Подарок,Можете Да Го Исполните Бонбони Или Чоколади,Види,Виткање Паричник,Врски,Подарок Картички,Мала Играчка Автомобили,Итн.Со Здрав Виси Јамка За Да Се Обезбеди Може Да Се Обеси Безбедно И Лесно По Кутии Многу Божиќни Подароци Во Тоа.Совршен За Божиќ Празник Украси.Тоа Ќе Биде Одлична Декорација За Божиќ,За Нова Година Дома,Превозот Трговскиот Центар,Хотели,Клуб,Бар,И На Божиќ Чорапи Во Собата Може Да Се Користи Како Божиќ Подарок Торба,Бонбони Торба,Или Само Се Користат Како Украсни Орнаменти.Исто Така, Идеален Божиќен Подарок За Пријателите,Семејството.Најдобри Елка Украси, Подароци И Лекување На Кеси.Ако Сте Незадоволни Со Божиќ Чорапи Декорација За Било Која Причина, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Се Обезбеди Враќање На Вашите Куповна Цена.Среќен Божиќ!.Среќен Божиќ!Дек Сали Со Овие Убави Божиќни Чорапи.Одлично За Пополнување Со Уникатен И Евтини Предмети Или Користење На Приложените Циклуси И Виси Нив Од Вашиот Мантија Да Почекаме И Да Видиме Што Дедо Мраз Ќе Донесе.Го Прави Одличен Подарок За Пријателите И Семејството, Како И.Божиќ Партија,Божиќ Украс,Партија,Канцеларија Декорација,Комерцијални Празник Украси,Нова Година Присутни.Тоа Го Прави Вашиот Божиќ Украси Повеќе Карактеристична.2 Пакет Дизајн Додадете Карактер,Супер Слатки,Полн Со Божиќ Елемент,Додадете Една Убава На Допир На Вашиот Одмор Оркестарот,Се Создаде Совршена Свечен Амбиент За Семејството Да Уживаат, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ!10 Инчен Божиќ Чорапи За Мали Подароци Или Декор,За Да Се Пополни Бонбони Или Чоколади,Види,Виткање Паричник,Врски,Подарок Картички,Мала Играчка Автомобили,Итн.Ова Беше Совршен Додаток На Вашата Божиќ Декор.Тоа Обезбедува Прекрасен Почеток На Нова Традиција За Вашите Млади И Одгледување На Семејство.Пакетот Вклучува : 2 Buc Поставите 10" Божиќ Чорапи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите