.

.

Високата Оркестарот MantleClip Порибување на Носителите со Отстранлив ЦИНК Легура Празник Икони (4-Pack Избрани Икони, Антички Месинг)

Високата Оркестарот MantleClip Порибување на Носителите со Отстранлив ЦИНК Легура Празник Икони (4-Pack Избрани

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН - Високата Оркестарот е оригиналниот пронаоѓач на Оригиналниот Mantle Clip Порибување на Носителот и се продава за повеќе од 20 години.Овој сет карактеристики декоративни цинк легура метал сезонски икони на секој Mantle Clip.Mantle Clip и Оригиналниот Mantle Clip се регистрирани трговски марки на Високата Оркестарот.НИЗОК ПРОФИЛ, - Оригиналниот Mantle Clip Порибување на Носителот има софистициран низок профил дизајн кој нема да се меша со други Божиќ décor на mantel.Тоа исто така може да се користи за да се откажам лесни гарланд и насоки на светла!.ПРИЛАГОДЛИВ - Направени за да ги собере најмногу mantel корнизи, до 3 инчи дебела.Јасно gripper влошки се одржи тесни и заштита на mantel површината.БЕЗБЕДНО - Лесен дизајн има дури и во потполност, чорапи (до 10 lbs).Тоа е лесен за пропелер што го прави безбеден избор за домаќинства со деца и домашни миленици.УБАВА - Високо-квалитетни бои кои се дизајнирани за совршено се вклопуваат или ги истакнуваат вашите сезонски décor!Комплет вклучува 4 Mantle Clip Порибување на Носителите и 4 цинк легура метални украсни икони.Додадете свечен изглед на вашиот mantel со нашите отстранлив декоративни икони изработени од страна полиран/ брусен метал.Секој пакет доаѓа со еднаков број на Mantle Clip Порибување на Носителите и метал икони во исто заврши.Иконите клип лесно кон предниот дел на Оригиналниот Mantle Clip, додавајќи свечен изглед на нашите најдобро продаван производ.Висат вашите чорапи безбедно и сигурно со Оригиналниот Mantle Clip.Тоа е лесен уште може да се одржи целосна порибување без паѓа надвор од mantel, што го прави повеќе "дете пријателски" производ, во споредба со тешки, counterbalance порибување на сопствениците.На Mantle Clip е специјално дизајниран не само да се одржи чорапи (до £ 10), но, исто така, светла, гарланд и други украси.Прилагодливи за да се вклопи во повеќето mantels, до 3 инчи дебела.Заштитни влошки се спречи гребнатини.Mantle Clip и Оригиналниот Mantle Clip се регистрирани трговски марки на Високата Оркестарот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите