.

.

YUEND со Бела Кадифен Трим Божиќ Порибување Големи Колекции 1 Парчиња Среќен Божиќ Дедо Мраз Снешко Зајакот за Семеен Празник Божиќ Партија Украси Класичен Персоналн

YUEND со Бела Кадифен Трим Божиќ Порибување Големи Колекции 1 Парчиња Среќен Божиќ Дедо Мраз Снешко Зајакот

мислење на клиентот:

DEN 95.52
Достапност
Во достапна форма

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ чорапи имаат циклуси кои го прават тоа лесно да висат насекаде во куќата.Отвори на врвот за бонбони или разни мали подароци.Ова е одличен Божиќ декорација, додавајќи празнична атмосфера и прекрасен подарок за пријателите и семејството.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Ова е одличен Божиќ украс, совршен подарок, со вас и вашето семејство прекрасен празник меморија!Ве молиме имајте на ум дека поради рачни мерења, можеби постои јаз на 1-2 cm.Покрај тоа, различни покажува, исто така, може да имаат боја разлика.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите