.

.

ZNZT Куче Облека Булдог Облека Зима Боксер Куче Качулка Грб Јакна Облека Poodle Bichon Pomeranian Schnauzer Милениче Костим Куче Облека Кучиња Или Мачки ноќта на Вештерките

ZNZT Куче Облека Булдог Облека Зима Боксер Куче Качулка Грб Јакна Облека Poodle Bichon Pomeranian Schnauzer

мислење на клиентот:

DEN 1440.00
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Куче Облека Направени од Полиестер Лесни, нашите куче костим додатоци нежна за кожата и додека ги нуди форма-фитинг удобност.Соодветна големина : погоден за теди, poodle, купот на poodle, shih tzu, јоркшир terrier, papillon и другите мали и средни кучиња големи кучиња кучиња и мачки,ве молиме бидете сигурни да се измери вашето куче внимателно пред одбирање на големина.Нашите големината на табелата слика обезбедува точната мерења со големина.Ако сте меѓу големини, одат со поголема големина.Погоден за есенски и зимски сезони : почне да се спротивстави на ладно време и да имаат многу време со оваа симпатична миленичиња!Тоа е модерен миленичиња облека кои го прават симпатична миленичиња повеќе атрактивни.што Вашето домашно Милениче Повеќе Убави.Тоа погоден за домашни кучиња и мачки во различни големини.Разноврсна апликација : пет облека е погоден за вашето домашно милениче да се носат во многу прилики, како што е роденден, забава, патуваат, секојдневно одење, фестивал, пет тема партија, свадба, на шопинг, да спие и така натаму,или како фото реквизити да се земе убави слики од вашите миленици, обезбедување на вашето домашно милениче со шармантна и симпатична изглед.Совршен Подарок : Што интересна работа е дека фустан миленичиња и се тоа да закачам или учествуваат различни партии.може да им помогне на вашето домашно милениче да се издвоите од толпата.Исто така, можете да го купите, како подарок за вашите пријатели.празник, Божиќ, денот на Благодарноста и ноќта на Вештерките Костим.Тоа е навистина голем.Се движи И Прилики Погоден За Повеќето Мали, Средни И Големи Кучиња Како што се Теди, Chihuahua Beagle Poodle Булдог Schnauzer Retriever husky, булдог, schnauzer, samoyed beagle chihuahua, dachshund, германски овчар, Лабрадор куче golden retriever боксер итн за Да се избегне големина на проблемот,немојте да изберете големина според вообичаениот големина,и да се избере правилната големина според нашите големина на табелата Ако вашето домашно милениче се зголемува сакате да се остави повеќе простор за вашето домашно милениче да се движат и да дишат.Ве молиме изберете еден поголем доколку има било која од мерењата се помеѓу две големина Лесно Да се Чисти Машина перат ( нежно циклус ) или рака мие Линија сува не bleachit ќе биде најдобар подарок за вашиот слатки кучиња во ладна weathermany големини за choice All Затворен Или Отворен Activitieskeep warm The облека може да ги задржи вашето бебе топло дури и во студена зима без страв од болки во зглобовите или shivering.Нека вашето домашно Милениче куче/мачка се приклучат на забава во костим Уживате во домашни Миленичиња, Облека за било која партија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите