.

.

Принцеза се Облекуваат Чевли Поставите Девојки Улога Игра Чевли се Преправам Накит Играчки Поставен Принцеза Кејп Девојки Костими Подарок Сет од Предучилишна се ?

Принцеза се Облекуваат Чевли Поставите Девојки Улога Игра Чевли се Преправам Накит Играчки Поставен Принцеза

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

????Девојки принцеза облечи чевли сет : девојки принцеза улога игра чевли, Принцезата Кејп и накит бутик во собата вклучуваат 4 различни бои пара чевли, 1 Кејп, 2 Круна, 2 пара на Обетки, 2 Ѓердан, 2 Прстени, 2 нараквици, 2 магијата прачки, и убава квалитет складирање кутија.Розова кутија за пакување носат со се справи со тоа, лесно за девојки носат и чува уредно. ????Висок квалитет и безбедност : девојки принцеза облечи чевли се направени од премиерот ABS пластика, меки пердуви на горниот одговара на срце облик на кристал се најновите и најмодерни нов дизајн.Не се лизга дизајн за да се сигурни дека девојки на секој чекор безбедност со отворен пети дизајн кој лесно за принцезата да се лизга во и надвор. ????Принцеза се облекуваат чевли за да одговара на повеќето девојки на возраст од 3 до 6 години : Чевли должина 7.3 во, чевли ширина 2.6 во, пета висина 2, совршено одговараат за повеќето девојки на возраст од 3-6 години.Секое девојче сака да се облекуваат, особено се облекуваат за да се биде принцеза.Натпреварот на овие чевли, кејп накит и додатоци девојки би можеле да се облекуваат принцеза изглед со имагинација, колку што сакате. ????Да се подобри и развие дете способности : Делукс принцеза облечи чевли поставите понуда девојки бескрајни имагинација и да се забавуваат. 4 различна боја чевли, розова наметка и принцезата накит додатоци може да инспирира на девојки играат различни улоги.Сите се облекуваат ќе корисно во одгледување на децата мода смисла, и да се подобри самодовербата, креативност, имагинација и интерперсонални вештини. ????Девојките најдобро детството подарок : Нашата принцеза облечи чевли поставите лесно може да им помогне на вашиот девојка ги исполнат принцеза сон и да им помогне на девојките се посветам на навиката на деца за чување и средиме свои работи.Принцеза се облекуваат чевли носат кутија со рачка, тоа е одличен подарок за мала принцеза cosplay, девојки облекување, претендираат игра, улога игра , девојки партија облечи забава, роденден и Божиќ итн.Пакетот вклучува 4 пара на различна боја чевли, 1 Кејп, 2 Круна, 2 пара на Обетки, 2 Ѓердан, 2 Прстени, 2 нараквици, 2 магијата прачки, и убава квалитет складирање кутија.Розова кутија за пакување носат со се справи со тоа, лесно за девојки носат и чува уредно.Секоја девојка има принцезата сон, нашата принцеза облечи чевли поставите лесно може да им помогне на вашиот девојка се исполни желбата.Сите принцеза чевли, нос и додатоци jewelries се пакуваат во носат складирање кутија .Дека навистина одличен подарок за вашиот девојки.Принцеза, Накит Додатоци за безбедна и средена.Тоа е совршен подарок за вашите мало девојче за било која општествена прилика тоа ќе се лесно да се донесе радост за неа.Принцезата Облечи Чевли Поставите големината е 7.2 инчи * 2.4 инчи * 2.1 инчи.Не се лизга Гумени влошки за безбедност.Розова кутија големина само 11,6 инчи * 7.2 инчи * 5.1 инчи.Сите принцеза чевли, нос и додатоци jewelries пакувани во кутија за складирање .Дека навистина одличен подарок за вашиот девојки.Pirincess облечи чевли поставите доаѓаат со носи справи, вашиот девојките можат да носат принцеза поставите на било улога игра партија.Пакетот вклучува 4 пара на различна боја чевли, 1 Кејп, 2 Круна, 2 пара на Обетки, 2 Ѓердан, 2 Прстени, 2 нараквици, 2 магијата прачки, и убава квалитет складирање кутија.Розова кутија за пакување носат со се справи со тоа, лесно за девојки носат и чува уредно.Секоја девојка има принцезата сон, нашата принцеза облечи чевли поставите лесно може да им помогне на вашиот девојка се исполни желбата.Сите принцеза чевли, нос и додатоци jewelries се пакуваат во носат складирање кутија .Дека навистина одличен подарок за вашиот девојки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите