.

.

Шепа Патрола Филм Потера Делукс Деца/Дете во Костим

Шепа Патрола Филм Потера Делукс Деца/Дете во Костим

мислење на клиентот:

DEN 629.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.јамка затворање.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ ШЕПА ПАТРОЛА НОСИИ - Вашиот малку може да стане Авантура Град е омилен полицијата и регулировчик куче со оваа Потера Облека за години.ДЕЛУКС ШЕПА ПАТРОЛА ПОТЕРА КОСТИМ за ПОСТАВУВАЊЕ Вклучува капа со ушите, како и целосна jumpsuit со сина полицијата врвот, монтажни опашка и винил потера значка.COMFORABLE И ИЗДРЖЛИВИ ПОТЕРА ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ КОСТИМ - Кука и јамка затворање за лесно отстранување, jumpsuit направени од мека дише материјал за удобност и повеќе не се користи.ШЕПА ПАТРОЛА ФИЛМ ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН - Дали како ноќта на Вештерките костим или фустан на една партија, ова Потера Шепа Патрола костим шапка и jumpsuit е сигурно да се претвори глави.КВАЛИТЕТОТ КОСТИМИ ДИЗАЈНИРАН СО НЕГА - Да се задржи ова Дете Големина Потера Костим добро одржувани, препорачливо е тоа да биде рака изми или место исчистени.Вклучува шапка и jumpsuit.Ова е Шепа Патрола Филм Потера Делукс Деца/Дете во Костим.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите