.

.

Животно Домашно Милениче Љубовник Симпатична Мачка Ноктот Clippers Режа Нерѓосувачки Челик Машина

Животно Домашно Милениче Љубовник Симпатична Мачка Ноктот Clippers Режа Нерѓосувачки Челик Машина

мислење на клиентот:

DEN 1944.00
Достапност
Во достапна форма

Големина : 3.7 cm x 5.8 cm (од 1,5 инчен x 2.3 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Машина, Режа.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.Големина : 3.7 cm x 5.8 cm (од 1,5 инчен x 2.3 инчи)Класификација : Ноктите clippers, Машина, Scissor Feature : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.Лесно да се чисти.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на metal Package Количина : 1 x Помине clipper Keywords : Ноктите Clippers,Заштита на Животните,Keychain,домашно Милениче Љубовник,Шише Настроената,Автомобил-стил,Симпатична,Копче Прстен,Лак,Клуч на Носителот,Мачка,Gift This мултифункционален помине clipper не само што е совршен нокти алатка за себе, но исто така и сладок подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Clipperâ€s тело и ножеви се облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Направени на здрав нерѓосувачки челик, тоа обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање проблем.Силна, форма прецизност ножеви и лесно да се чисти.Тоа, исто така, има отворите шише функција и придава со клучните синџир за лесно носење и надвор-преземање.DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите