.

.

AORAEM Stiletto Помине Совети Форма Природни Половина Покрие Лажни Ноктите 10 Големини 100pcs со Кутија За DIY Помине Уметност И Ноктите Салони (природни)

AORAEM Stiletto Помине Совети Форма Природни Половина Покрие Лажни Ноктите 10 Големини 100pcs со Кутија За DIY

мислење на клиентот:

DEN 174.96
Достапност
Во достапна форма

Високо Квалитетен Материјал : AORAEM 100pcs Stiletto Помине Совети се направени со висок квалитет АБС материјал, кој е дебели и цврсти доволно да трае околу 2-3 недела.Тоа е вид на еколошки материјал, без токсични и нема да им наштети на вашите нокти или тело.Различни Големина : На 100pcs природни/Јасни stiletto ноктите нуди 10 различни големини со 10 ноктите на секоја големина што одговара на повеќето прста, што е индивидуално нумерирани 0-9, па тие се лесно да ги пратите на, и практично да се избере соодветна големина која одговара на вашите секој прст.Stiletto Помине Совети Дизајн : Овие силни лажни ноктите се дизајнирани со природни/јасни бои и остар завршува форма со умерена должина и дебелина, како канџи.Можете да ги носи медиум или клип нив краток.Лесно да се обликуваат, датотека, боја, и се применуваат со лепак и лак украси, правење на вашиот ноктите тенок, магија и cosplay.Практична Примена - половина покрие лажни ноктите се совршени за помине уметност професионалци или ноктите љубители на уметноста, како и одлична за различни прилики, како што се матурска, свадба и датира.Тие се исто така најдобар избор за подарок за вашето семејство и пријатели.Тие нудат одлична можност за вас да важнича твоите најдобри помине уметност дизајн на денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените.Се смешни, бидете креативни и се себе си!).По-Продажбата на Услугата : Дали тоа е пред или по купувањето, ако имате било какви прашања и сугестии, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде првата време за навремено лекување.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите