.

.

Професионални Помине Вежба Машина, Madenia Електрични Нокти Датотека за на доградба на Акрилни Гел Ноктите, Мини USB УВ LED Помине Светилка, 6W Преносни Помине Фен за Гел л?

Професионални Помине Вежба Машина, Madenia Електрични Нокти Датотека за на доградба на Акрилни Гел Ноктите,

мислење на клиентот:

DEN 1703.76
Достапност
Во достапна форма

Допир-Чувствителни Контрола и LCD Екран : допир-чувствителни копчиња се интегрирани со телото на efile помине вежба, и LCD екранот го покажува тековниот ротациона брзина и насока на handpiece, што го помине уметност повеќе модерен и технолошки.Глувчето Форма Џеб Големина : Овој гел светлина има мали компактни димензии, 0.11 lb лесни, може да биде лесно да се стави во вашиот шминка торба, чанта, дури и во паричникот.Моќен и Лесен за Користење : High-speed (0-35,000 ВРТЕЖИ во минута) напред и рикверц, ниски вибрации, ниско ниво на бучава, и ефикасна топлина дисипација.Ова електрична помине вежба е добро во гравирање, резба, мелење, острење, брусење и полирање на ноктите, како и отстранување на гел лак.Дури и тоа е добро за резби во дрво!.USB Погон Може да Се Користи Насекаде : Ова помине фен може да биде поврзан со моќта банка, лаптоп или со автомобил полнач, совршен за дом, канцеларија, училиште или на патување.Висока-перформанси Handpiece : Алуминиум материјал го прави полесна и им овозможува на топлина за да прахосвам побрзо.Извртување заклучување-up систем го прави полесно да се замени битови.Ладење дупка дизајн помага тоа да прахосвам топлина ефикасно.Madenia 35000 RPM Електрични Нокти Датотека за на доградба на Акрилни Гел Ноктите и 6 W Преносни Мини USB УВ LED Помине Светилка за Гел за полски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите