.

.

TJLSS 19pcs Мултифункционален Помине Clipper Поставите Нокти Алатки Поставите Ноктите Clipper Ножици Пинцети Уво ги Собереш Убавина Нокти Грижа Алатка

TJLSS 19pcs Мултифункционален Помине Clipper Поставите Нокти Алатки Поставите Ноктите Clipper Ножици Пинцети

мислење на клиентот:

DEN 3295.20
Достапност
Во достапна форма

Предмет Тип : Set & Комплет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Количина : 19pcs помине clipper комплет.Тип : Ноктите Грижа Чешлање Алатка Поставува'.Опис : Режа Tweezer Нож Уво ги собереш.Предмет Тип : Set & Kit Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 19pcs помине clipper kit Size : 15*9*2.5 cm Function : Pedicure Type : Ноктите Грижа Чешлање Алатка Sets Feature : 19 во 1 Нокти Set Description : Режа Tweezer Нож Уво изберете Тежина : 253g Package : Патент bag Package се Вклучени : Ноктите clippers setnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Повторно да се прилагоди на ноктот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите