.

.

Нога Бањи за Домашна Употреба Дрвена Нога Слив Педикир Сад Spa Насловна Дабови Нога Бања Барел Отпорни Мазна Топла Нога Бања Барел,A-41cm26cm Дома Природата Хидро Масажа

Нога Бањи за Домашна Употреба Дрвена Нога Слив Педикир Сад Spa Насловна Дабови Нога Бања Барел Отпорни Мазна

мислење на клиентот:

DEN 1113.60
Достапност
Во достапна форма

Димензии : (Д * H) 41cm * 26cm.Изгледот на домот, избор на дрво боја, фати класичен двострано дизајн, едноставен и мазна.Внимателно дизајнирана нога бања буриња, изберете природни дрво извор, внимателно одбрани, убава и практична, да ви даде најдобар уживање.Материјал : висок квалитет на даб.Силна пластичност, одлична цврстина, па можете да се вклопи во една убава и мека, моделирање на производи, а уметничка убавина.Ова е една нога бања изработени од природни цврсто дрво, кое може да направи да се каже збогум на суб-здравствените и прегратка нов живот.Ние ви обезбеди најдобар квалитет на производи.применливи прилики : одмор,нога бања,хотел.Боја класификација : А. Барел дијаметар : 41cm Bottom дијаметар : 31cm Outside барел висина : 26cm Barrel дебелина на ѕид : 1.4 cm Whether со масажа : No Yes Без Рачни : Yes Style : Chinese Material : wood Wood Материјал : Oak Whether опфатени : covered Water ниво : 15cm (inclusive) -17cm (не се вклучени)Совети : Овој производ само продава нога бањи и не содржи други производи.Таму може да се мали грешки поради рачни мерења.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со добра услуга во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите