.

.

Meng Taekwondo Чевли, Кунг Фу Taichi Бокс Карате Спорт Салата Боречки Вештини Чевли за Деца Тинејџер (Боја : Бела, Големина : 39)

Meng Taekwondo Чевли, Кунг Фу Taichi Бокс Карате Спорт Салата Боречки Вештини Чевли за Деца Тинејџер (Боја :

мислење на клиентот:

DEN 1598.40
Достапност
Во достапна форма

Класичен Дизајн: Иновативни чевли, со горниот дише материјал, да ги играат своите функционални улоги, да се обезбеди удобно движење.Супериорен изработка и повеќе шевовите заедно тензија поени обезбеди високи перформанси и траен квалитет.Лесен и Дише: Специјално дизајнирани за Taekwondo, Бокс, Кунг Фу и Tai Chi.By носи тоа, вие ќе се чувствувате многу светлина, па може да се концентрира на обука.Не се Лизга& Еластична: Овој производ усвојува ЕВА гумен ѓон, thickener и не се лизга, добра еластичност и мекост, ви овозможат удобно носење искуство.Повеќе Големини: Постојат 10 големини за да изберете од, погодна за возрасни и деца, мажи и жени.Тоа исто така може да се користи како трчање или exersice за неговата мекост.Идеален за Обука: Едноставен и класичен дизајн со добар квалитет, ќе се достоен за тоа.Големина : 39 | Боја : Бела.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите