.

.

Коленото Заврши Massager w Коленото Заеднички Физиотерапија Massager Коленото Болка ReliefHeating Масажа Машина(САД)

Коленото Заврши Massager w Коленото Заеднички Физиотерапија Massager Коленото Болка ReliefHeating Масажа Машина(САД)

мислење на клиентот:

DEN 1943.76
Достапност
Во достапна форма

3 брзини температура(45℃,55℃,65℃)да се избере, на состанокот различни барања.Ви помага да се релаксираат на коленото заеднички според вибрации греење масажа.Автоматско струја за 10-30 минути за безбедно функционирање. 3 брзини време на поставување, можете да изберете што сакате.Може ефикасно олеснување на коленото заедничка болка и непријатност.Овој производ може ефикасно олеснување на коленото заедничка болка и непријатност.Тоа им помага да се релаксираат на коленото заеднички според вибрации греење масажа. 3 брзини температура(45℃, 55℃, 65℃)да се избере, на состанокот различни барања. 3 брзини време на поставување и автоматско струја за 10-30 минути за безбедно функционирање.Карактеристики : 1. Може ефикасно олеснување на коленото заедничка болка и непријатност.2. Ви помага да се релаксираат на коленото заеднички според вибрации греење масажа.3. 3 брзини температура(45℃, 55℃, 65℃)да се избере, на состанокот различни барања.4. 3 брзини време на поставување, можете да изберете што сакате.5. Автоматско струја за 10-30 минути за безбедно функционирање.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коленото Massager Color : Black Voltage : 110-240v Plug Тип : НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, ЕУ Приклучок(Опционално)Големина : 31 * 18cm / 12.2 * 7.1 in Package Тежина : Околу.1030g Package Листа : 1 x Пар на Коленото Massager 2 x Подлога.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите