.

.

Colcolo Мажи Жени Акупунктура Акупресурата Пантофли Нога Масажа Чевли Рефлексологија - Црвена 37-38

Colcolo Мажи Жени Акупунктура Акупресурата Пантофли Нога Масажа Чевли Рефлексологија - Црвена 37-38

мислење на клиентот:

DEN 470.40
Достапност
Во достапна форма

Vamp со паста дизајн, слободно да ја прилагодите, може да го промените ширина на вашиот рефлексологија сандали, да се обезбеди дека тие се удобно да се вклопи во вашиот нога големина и форма, одговара и за мажите и жените,старите лица.Внимание : може да се чувствувате малку непријатно или болка за време на првите неколку usages, ќе можат да носат чорапи и да се скрати времето на користење, за да им помогне на вашите нозе се прилагоди.Ефективно го стимулира вашиот акупунктура поени за вашата маршрута за да обезбеди безбедност и здравје.Не - и безбедно да се носат, е изклучително иновативни на традиционалните рефлексологија сандали.Направи на ЕВА материјал, мека, комфорни и издржливи, секој cobblestones е во позиција да се применуваат акупресурата поени на единствена на нозете, што за возврат го намалите стресот и заморот.Опис : - Направи на ЕВА материјал, мека, комфорни и издржливи, секој cobblestones е во позиција да се применуваат акупресурата поени на единствена на нозете, што за возврат го намалите стресот и заморот. - Vamp со паста дизајн, слободно да ја прилагодите, може да го промените ширина на вашиот рефлексологија сандали, да се обезбеди дека тие се удобно да се вклопи во вашиот нога големина и форма, одговара и за мажите и жените,старите лица - Ефикасно го стимулира вашиот акупунктура поени за вашата маршрута за да обезбеди безбедност и здравје. - Не - и безбедно да се носат, е изклучително иновативни на традиционалните рефлексологија сандали. - Внимание : може да се чувствувате малку непријатно или болка за време на првите неколку usages, ќе можат да носат чорапи и да се скрати времето на користење, за да им помогне на вашите нозе се прилагоди.Спецификација : - Материјал : ЕВА cobblestones - Боја : Црна, Црвена - Погоден сезони : пролет, лето, есен - Size : 37-38/39-40/41-42/43-44 - Дното Дебелина : 1.5 cm(inclusive)-3.5 cm(ексклузивни)Пакетот Вклучува : 1 Пар Масажа Shoes Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите